Anasayfa Hakkımızda Kadromuz Kredi Koşulları Mevzuat Foto Galeri İletişim
Denetim Kurulu Yönetim Kurulu Personel

Ahmet GÖDEK

     ÖZGEÇMİŞ       

        01.05.1956 yılında Sakarya ili Akyazı ilçesi Türkbeynevit köyünde dünyaya geldi.5 yaşlarında ailece Kocaeli ili Kandıra ilçesine göç etti.İlkokulu Kurtyeri köyünde ortaokul ve Liseyi Kandıra Lisesinde bitirdi.1979 yılında askerliğini bitirip iş hayatına atıldı.

        Esnaflığa Nakliyecilik ve Mafrukatçılık yaparak başladı.1980 yılından beri faal esnaftır. 1989 yılında Şoförler odası başkanlığına seçildi.Şoförler odası başkanlığına müteakip, Kocaeli esnaf odaları birliğine yönetin kuruluna seçildi.

        S.S. Kandıra Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet  Kooperatifi’ ne 1447 nolu ortak olarak 24.02.1995 yılında ortak oldu.01.03.1996 yılında Salih ÇELEBİ başkanlığında Kooperatif yönetim kuruluna seçildi.30.04.2001 yılında yönetim kurulu kararıyla başkan oldu. Devam eden yıllarda yapılan Genel kurullarda da Başkanlık görevi devam etti.

        Halen Şoförler odası başkanlığı, Kocaeli esnaf odaları birliği Başkan vekilliği ve Kandıra Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlık görevlerini yürütmektedir. Ahmet Gödek evli ve 4 çocuk babasıdır.

    

Kurumsal Bilgiler

Genel Kurul Videoları

Kredi Faiz Oranları

Esnaf olma şartları

Ustalık Belgesi

Mesleki oda kuruluşu

Federasyon Adresleri

Önemli Linkler

İşyeri açarken istenilen belgeler